سوالات متداول مشتریان

کمپین نود‌و‌نو چیه؟

نود‌و‌نو یه کمپین جمعیه که از طریق نسیه معکوس، یک ارتباط مستقیم بین کسب و کارها و مشتریان ایجاد می کنه تا مشتری بتونه الان پول کالا یا خدمات مدنظرش رو با تخفیف پرداخت کنه و بعد از بحران کرونا، اون کالا یا خدمات رو تحویل بگیره.

نود‌و‌نو چطور کار می‌کنه؟

مشتری می‌تونه مراجعه کنه به وب‌سایت کمپین و از فهرست کسب‌و‌کارها، خدمات مورد نظرش رو انتخاب کنه و بن‌کارت رو به صورت آنلاین خریداری کنه. بن‌کارت به صورت یک فایل پی‌دی‌اف به همراه یک کد‌اختصاصی برای مشتری ارسال میشه. بعد از شروع به کار مجدد کسب و کارها، مشتری می تونه به همراه داشتن این کارت در تلفن همراهش به اون کسب و کار مراجعه کنه و از خدمات بهرهمند بشه.

چرا کسب‌و‌کار محبوبِ‌من توی این لیست نیست؟

لطفاٌ به ما و کسب‌و‌کار مورد علاقه‌تون در مورد این کمپین اطلاع بدید تا بتونیم میزبان اونها هم باشیم. از طریق قسمت ارتباط‌با‌ما و اینستاگرام کمپین می تونید کسب‌و‌کارهای محبوبتون رو به ما معرفی کنید.

آیا برای استفاده از نود‌و‌نو نیاز به ثبت‌نامه؟

برای استفاده از خدمات نیاز به ثبت نام نیست و صرفا وارد کردن نام و نام‌خانوادگی و شماره تلفن‌همراه برای ارسال فایل بن‌کارت ها کافیه.

مهلت استفاده از بن‌کارت تخفیف چقدره؟

از شروع مجدد کسب‌و‌کارها ( پیشبینی اولیه ما پایان فروردین‌ماهه) تا پایان سال ۹۹ فرصت دارید که از بن‌کارت‌ها استفاده کنید.

آیا می‌شه از یک بن‌کارت برای چند نوبت خرید استفاده کرد؟

بله. برای هر بن‌کارت یه حساب کاربری در سایت ساخته میشه که به سادگی در دسترسه و کلیه تراکنش‌هایی که دارید با روز و ساعت و مبلغ درج میشه. می تونید هر بار مراجعه از بخشی از ارزش بنکارتتون استفاده کنید.

چطور بن‌کارت‌ها رو به دیگران هدیه بدیم؟

کافیه موقع خرید بن‌کارت، گزینه هدیه به دیگران رو فعال کنید. اون وقت این بن‌کارت با طراحی ویژه هدیه آماده و برای شما ارسال میشه. شما می‌تونید متن دلخواه خودتون رو در فایل بن‌کارت بنویسید و برای کسی که دوست دارید ارسال کنید.

آیا امکان مشاهده مانده حساب بن‌کارت به صورت اینترنتی وجود داره؟

بله. کسانی که بن‌کارت رو برای خودشون خریدن می تونن به حساب کاربری تو سایت مراجعه کنن و آخرین تراکنش‌ها رو با جزئیات ببین. اگر بن‌کارت رو به عنوان هدیه برای کسی خریدید هم کافیه مراجعه کنه به وب سایت و شماره تلفن خودش رو وارد کنه تا حساب کاربریش فعال بشه و بتونه گزارش حسابش رو ببینه. البته این فعالسازی اجباری نیست و بدون فعالسازی هم می تونه از بن‌کارت استفاده کنه. اما اگر کسی تمایل داره گزارش مالی بن‌کارتش رو ببینه حتما باید فعال سازی رو انجام بده.

آیا مشتری می‌تونه بن‌کارت تخفیف خودش رو پس بده و مبلغ اون رو دریافت کنه؟

نود‌و‌نو یه کمپین ارتباطی بین مشتری و کسب و کارهاست. بنابراین متاسفانه امکان استرداد وجه بن‌کارت‌ها برای ما وجود نداره.

اگر مشتری از وچر تخفیف خود تا پایان سال ۹۹ استفاده نکند چه خواهد شد؟

با توجه به این که این بن‌کارت ها با توجه به شرایط اقتصادی ویژه سال ۹۹ طراحی شدن، حتما باید تا پایان سال مورد استفاده قرار بگیرن وگرنه متاسفانه در روز ۲۹ اسفند سال ۹۹ از درجه اعتبار ساقط میشن و امکان عودت وجه اونها وجود نداره.

سوالات متداول کسب و کارها

هزینه اولیه شرکت در این کمپین برای کسب‌و‌کارها چقدره؟

شرکت در کمپین نود‌و‌نو برای کسب و کارها هیچ هزینه اولیه یا محدودیتی نداره. کافیه شرایط مندرج در مرام‌نامه و قرارداد رو مطالعه کنید و در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

نسیه معکوس چیه؟

نسیه معکوس یه راه حله که اقتصاددان‌ها برای خروج از بحران اقتصادی ناشی از کرونا پیشنهاد دادن. دراین روش، مشتری امروز پول خدماتی که میخواد رو به کسب و کارها پرداخت میکنه ولی کالا یا خدمات رو بعداٌ تحویل میگیره.

ما چطور می تونیم توی این کمپین باشیم؟

برای شرکت در این کمپین چند تا پیش شرط وجود داره. اول این که حتما مجوزهای قانونی لازم رو داشته باشید. دوم این که حداقل 10 نفر در این کسب‌و‌کار شاغل باشن و سوم این که صفحه اینستاگرام برای معرفی کالا یا خدمات تون داشته باشید و چهارم این که حتما خدمات یا فروش محصولتون به صورت حضوری باشه و نه صرفاٌ اینترنتی یا تلفنی. اگر واجد این شرایط هستید لطفا از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.

چرا کسب‌و‌کارها باید برای شرکت در این کمپین به مشتریان تخفیف بدن؟

در این کمپین، مشتریان بر اساس مدل نسیه معکوس، پول خدماتی که در آینده قراره دریافت کنند رو امروز پرداخت میکنند تا به تامین نقدینگی کسب‌و‌کارها کمک کنند و مانع تعطیلی اونها بشن. به صورت متقابل، کسب‌و‌کارها هم با در نظر گرفتن تخفیف و ایجاد انگیزه اقتصادی به مشتریان این امکان رو میدن تا بیشتر و موثرتر در تکمیل چرخه اقتصادی در این روزهای دشوار همراه باشند.

شیوه استفاده مشتریان از وچرهای تخفیف چطوره؟

مشتری با مراجعه به سایت بن‌کارت ویژه هر کسب‌و‌کار رو خریداری میکنه و از زمان آغاز به کار مجدد اون کسب و کار تا پایان سال ۹۹ فرصت داره از بن‌کارت استفاده کنه. طراحی بن‌کارت ها به صورتیه که هر مشتری میتونه چند نوبت از بن‌کارتش استفاده کنه و تراکنشها به صورت آنلاین برای مشتری و کسب و کار قابل دسترسیه.

من چطور می تونم از مشتریانم بخوام که در این کمپین شرکت کنند و بن‌کارت بخرن؟

مشتری‌ها دنبال ایده هایی برای حمایت از کسب‌و‌کارهای محبوبشون هستند. از طریق شبکه های اجتماعی و اینستاگرام می تونید حضور در این کمپین رو به مشتریان‌تون اعلام کنید. کمپین هم از طریق ابزارهای تبلیغاتی به دیده شدن بیشتر کسب و کار شما کمک می کنه.