شرایط و قوانین و مقررات استفاده از خدمات وب سایت نود و نو

همراه گرامی

از این که کمپین نود و نو را برای حمایت از کسب و کارهای ایرانی در شرایط کنونی انتخاب کرده‌اید، مفتخریم. کمپین نود و نو، تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما ایجاد نماید. در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل قانونی کمپین و کاربران، شرایط و مقررات استفاده از خدمات وبسایت به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه و سپس با آگاهی و آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات اقدام نمایید.

۱ .کمپین نود و نو، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. بر این اساس کلیه محصولات و خدمات ارائه شده در این وبسایت دارای مجوزهای قانونی بوده و کیفیت آنها توسط عرضه‌کنندگان تضمین شده است. مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پشتیبانی بنکارتها بر عهده عرضه‌کنندگان است.

2 . نود و نو، خدمات ارائه نمیدهد بلکه تنها با ایجاد یک پل ارتباطی میان خریداران و عرضه‌کنندگان، خرید محصولات و خدمات را تسهیل میکند. بدین صورت که کمپین، شرایط فروش خدمات و محصولات هر عرضهکننده را در وب سایت خود برای عموم عرضه می نماید و خریدار مخیر است که با بررسی شرایط و تخفیفها، نسبت به خرید محصول یا خدمت مورد نیاز خود اقدام نماید. بر این اساس، هر خرید، به منزله توافقی مستقل میان خریدار و عرضهکننده است و کمپین نود و نو صرفاٌ زمینه های فنی انعقاد این قرارداد را فراهم آورده است. بنابراین تأکید می‌‌شود که کمپین نود و نو مسئولیتی - اعم از حقوقی و کیفری - در قبال قیمت، کیفیت و شرایط ارائه و پشتیبانی از خدمات عرضه‌کنندگان نخواهد داشت.

3 . مهلت استفاده از بنکارتها تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ است و پس از این تاریخ بنکارتها فاقد اعتبار خواهند بود و مبالغ مانده در آنها قابل استرداد نیست.

4 . بن کارتهای خریداریشده صرفاٌ ویژه خرید حضوری است و قابل استفاده در خریدهای اینترنتی یا تلفنی نیست. این بن کارتها قابل استرداد یا تعویض نمیباشد. بنابراین ضروری است در هنگام خرید کالا یا خدمات موردنظر خود، دقت نمائید.

5 . در ازای هر خرید، یک بن کارت الکترونیکی به خریدار تعلق خواهد گرفت که دارای QR CODE اختصاصی است. برای استفاده از خدمات خریداری‌شده، به همراه داشتن تصویر این کد ضروری است.

6 . هر خریدار، بر اساس اطلاعاتی که وارد سیستم میکند دارای یک حساب کاربری خواهد بود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی و یک شماره تلفن همراه خواهد بود. خریدار، مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد.

7 . مالکیت معنوی وب سایت کمپین و کلیه ملحقات آن از جمله نشان و نام تجاری، فرآیندها و روش کار و امثال آن متعلق به کمپین نود و نو است و خریداران تنها اجازه‌ی استفاده‌ی محدود و غیرانحصاری از خدمات آن را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند. این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت حقوق مالکیت فکری یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نمی‌نماید و اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و ... به صورت انحصاری متعلق به کمپین خواهد بود.

8 . مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهده‌ی شخص خریدار است، در نتیجه ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، از جمله شماره تلفن و کدهای ارسالی ، حداکثر اقدامات احتیاطی لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفاده‌ی دیگران از آن گردد. همچنین ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی ثالث به حساب کاربری خود در اسرع وقت نسبت به حل موضوع از طریق سایت و دریافت QR کد جدید اقدام نماید.

9 . کمپین به کلیه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن صیانت می‏‌کند. کمپین متعهد است در حد توان فنی متعارف از حریم شخصی خریدار دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی و تجهیزات حفاطت از حریم خصوصی کاربران را به صورت منظم توسعه و ارتقا دهد.

10 . شرایط حاضر به‌ عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین خریدار و کمپین حاکم خواهد بود. بر این اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات، این شروط توسط خریدار به‌دقت مطالعه شود. خرید از وبسایت، به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید. کمپین ممکن است شرایط استفاده از خدمات وب سایت را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق وبسایت به تمامی خریداران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی خریداران از خدمات وب سایت، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

11 . هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

12 . خریدار مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص - اعم از حقیقی و حقوقی و به‌ویژه افراد زیر ۱۸ سال - قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف، مسئولیت تمام اقدامات انجام شده توسط دیگران به‌عهده‌ی صاحب حساب کاربری خواهد بود.

13 . خریدار متعهد است که در استفاده از خدمات کمپین، تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند و از هرگونه اقدامی که مغایر با قوانین جاری کشور و یا شئون اخلاقی جامعه و یا حیثیت تجاری کمپین یا فروشندگان باشد خودداری نماید. مسئولیت هر نوع اقدام خریدار که منجر به بروزهر نوع آسیب به اشخاص ثالث گردد به‌عهده‌ی کاربر است و کمپین در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

14 .خریدار تنها مجاز است از بن کارتهای تخفیف برای نیازهای شخصی یا هدیه استفاده کند و استفاده‌ی تجاری و خرید و فروش بن کارتها، تحت هر شکل و عنوان اکیداٌ ممنوع است. در صورت فروش بن کارت، کمپین هیچگونه تعهدی نسبت به خریدار جدید نداشته و در صورت اطلاع می تواند نسبت به مسدودسازی حساب کاربری خریدار اولیه و ابطال بن کارت و ضبط موجودی آن به عنوان وجه التزام تخلف از شروط قراردادی اقدام نماید.

15 .خریدار می‌‌پذیرد که اعتبار ناشی از بن کارتها، غیرقابل‌تبدیل به وجه نقد است و از این رو خریدار نمی‌‌تواند وجه نقد معادل بن کارتهای خود را از کمپین یا فروشندگان مطالبه نماید.

16 . قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی شهر تهران حل‌وفصل خواهد شد